III Zimowa Akademia Łobuziaka już za nami

Ferie zimowe w Dance Art - Cover Photo

Masa pozytywnej energii, ogromna ilość uśmiechów, wiele godzin świetnej zabawy a także wiele ciekawych wspomnień i nowych przyjaźni. Tak właśnie można w jednym zdaniu scharakteryzować zimowe półkolonie dla dzieci, które zorganizowaliśmy w naszej szkole tańca Dance Art. Wiemy też, że nasi najmłodsi uczestnicy nie mogą się doczekać kolejnej edycji, co samym w sobie jest dla nas najlepszą nagrodą oraz potwierdzeniem, że taka forma organizowania czasu dla najmłodszych się sprawdza.

Podczas naszych zimowych półkolonii, wszystkie dzieci miały okazję poznać wielu nowych rówieśników z którymi grali w różne gry oraz brali udział w wielu ciekawych zabawach, opracowanych przez naszych animatorów. Poza zabawami w naszym studiu tańca, zorganizowaliśmy dla naszych podopiecznych wiele ciekawych wyjść. Seanse nowości filmowych, rywalizacja w kręgielni, spożytkowanie nadmiaru energii w parku trampolin oraz sali zabaw, upieczenie własnej pizzy w prawdziwej pizzerii a także ozdabianie własnych pierniczków to tylko niektóre z ciekawszych wyjść. Na naszych koloniach nie było czasu na nudę.

Z resztą miny naszych podopiecznych mówią same za siebie 🙂

Chcieliśmy również podziękować wszystkim uczestnikom, a także ich rodzicom za miłe słowa, które usłyszeliśmy o naszych półkoloniach zimowych. Takie słowa dają nam jeszcze więcej energii do pracy i sprawiają, że chcemy wykonywać ją jeszcze lepiej!

Od następnego tygodnia wracamy do normalnego harmonogramu zajęć, a także zaczynamy obmyślać nowe pomysły na organizowanie letniej edycji „Akademii Łobuziaka”, którą organizujemy w formie wakacyjnych półkolonii dla dzieci. Więcej szczegółów podamy już niebawem 🙂

Do zobaczenia w Dance Art.

Podobał się Tobie ten wpis? Udostępnij go!