Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym Dzieci w wieku od 2 do 6 lat

Wbrew powszechnej opinii zajęcia taneczne dla dzieci w przedziale wiekowym 2-6 lat są bardzo dobrym wyborem. Taniec korzystnie wpływa na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach oraz pozwala mu odkryć świat dźwięku i rytmu. Dzieci w tej grupie wiekowej rozwijają się niesamowicie szybko, dlatego też stworzyliśmy dla nich dwie sekcje których program dostosowany jest do dzieci w wieku 2-3 lata oraz w wieku 4-6 lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zajęcia taneczne
Dla 2-3 latków

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat to świetny wybór. Taka forma zajęć od najmłodszych lat pozwala poznać dziecku świat muzyki, poczucia rytmu oraz rozwijać koordynację ruchową. Zobacz jak wyglądają zajęcia dla dzieci w tej grupie wiekowej i dlaczego warto przyjść właśnie do nas.

Zajęcia taneczne
dla 4-6 latków

Taniec dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat to forma kursu taneczno-ruchowego, która ma za zadanie zapoznać dzieci z podstawowymi krokami tanecznymi w wybranym stylu muzycznym. To świetna forma aktywizacji Twojego dziecka, która korzystnie wpływa na jego rozwój. Sprawdź naszą ofertę dla dzieci w tej grupie wiekowej i zobacz dlaczego warto wybrać właśnie nas.