Zajęcia taneczneDla 2-3 latków 2-3 lata – 40 min –70 zł/msc

Zajęcia taneczne dla dzieci w tym wieku są bardzo dobrym pomysłem. Dzięki zajęciom tanecznym dziecko nie tylko poznaje pierwsze kroki taneczne, ale również uczy się zasad pracy w grupie oraz rozwija się na wielu płaszczyznach. Ponadto tańce dla dzieci 2-3 letnich to świetna zabawa, dzięki której dziecko będzie uśmiechnięte i zrelaksowane. Zadbaj więc o prawidłowy rozwój swojego dziecka już od najmłodszych lat.

Nauka tańca dla dzieci czyli nauka i zabawa w jednym

Nauka tańca dla dzieci w naszej szkole tańca prowadzona jest w formie zajęć adaptacyjno-integracyjnych oraz ogólnorozwojowych – innymi słowy jest to nauka tańca z elementami zabawy. Nasi instruktorzy tworzą odpowiednie choreografie do ulubionych piosenek dziecięcych, dzięki czemu dzieci chętnie biorą w nich udział. Zajęcia dla dzieci w formie nauki tańca, wpływają na sprawność fizyczną i umysłową dziecka, a także uczą go nawiązywania relacji z rówieśnikami.

Istnieje bardzo dużo badań naukowych dowodzących, że taniec bardzo korzystnie wpływa na rozwój psychomotoryczny dziecka. Dlatego też staramy się przygotowywać każde zajęcia tak, aby nasi najmłodsi tancerze poznawali otaczającą ich rzeczywistość, przyrodę, instrumenty muzyczne oraz aby uczyli się rozpoznawać emocje. Przy okazji dzieci poznają też swoje ciało oraz jego możliwości ruchowe, uczą się odróżniać stronę lewą od prawej, pracują nad swoją koordynacją, kondycją, równowagą i estetyką ruchu. Taka forma zajęć pozytywnie wpływa też na sylwetkę dziecka i pomaga wzmacniać jego ciało.

Tańce dla dzieci 2-3 lata w Zielonej Górze
Zajęcia taneczne dla 3 latków w Zielonej Górze
Zajęcia taneczne dla 2 latka w Zielonej Górze

Lekcje tańca dla dzieci to nieustanny rozwój

Poza rozwojem fizycznym, lekcje tańca bardzo dobrze wpływają na rozwój umysłowy każdego dziecka. Ćwiczenie przygotowanej choreografii tanecznej dostosowanej dla 2-3 latków sprawia, że dzieci ćwiczą swoją pamięć, koncentrują swoją uwagę, uczą się cierpliwości i samodzielności oraz rozwijają swoją spontaniczność. Taniec pomaga również pokonywać wewnętrzne opory dziecka, walczyć z jego nieśmiałością a także pomaga dziecku się aktywizować. Warto też wspomnieć że dzieci przygotowując się do występów przed rodzicami, uczą się walki ze stresem, pracują nad wewnętrzną wiarą w siebie oraz rozwijają poczucie pewności siebie. Ale to jeszcze nie wszystko.

Zajęcia taneczne dla dzieci pomagają poznawać rówieśników

Kolejną zaletą zajęć tanecznych dla dzieci jest nauka współdziałania w grupie. Podczas trwania zajęć dzieci nawiązują kontakty z rówieśnikami, uczą się otwartości oraz współdziałania w parze. Mając na uwadze komfort pracy każdego dziecka, nasze zajęcia odbywają się w bezpiecznym i przyjaznym dla dziecka otoczeniu.

Taniec dla 2-3 latków w szkole tańca Dance Art

Jak widać zajęcia dodatkowe dla dzieci w formie nauki tańca są świetnym wyborem dla każdego rodzica dbającego o rozwój swojego dziecka, dlatego bardzo serdecznie zapraszamy do naszej szkoły tańca w Zielonej Górze. Zajęcia dla dwulatka jak i zajęcia dla trzylatka trwają 40 minut a ich koszt to 70 zł miesięcznie.

Przyjdź i sprawdź nas! Nowi uczestnicy mogą przyjść na pierwsze zajęcia próbne całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań! Dzięki temu mogą Państwo nas poznać, zobaczyć nasze studio tańca, ocenić nas jak pracujemy i sprawdzić czy dziecku odpowiada taka forma zajęć.


Zajęcia trwające pełne 40 minut


Muzyka lubiana przez dzieci


Instruktorzy z wykształceniem pedagogicznym


Przystępna cena. Tylko 70 zł miesięcznie!


Doskonała lokalizacja i łatwy dojazd


Prosta i przejrzysta umowa