Zajęcia taneczneDla dzieci 4-6 lat 4-6 lat – 60 min –90 zł/msc

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat prowadzone są w formie kursu taneczno-ruchowego. Zajęcia te mają na celu zapoznać dzieci z podstawowymi krokami tanecznymi, uczą je orientacji w przestrzeni, pomagają zapanować nad estetyką ruchu a także wyrabiają w nich poczucie rytmu, poprawiają koordynację, ćwiczą koncentrację oraz pamięć. Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym łączą naukę tańca wraz dobrą zabawą poprzez odpowiednio przygotowane zabawy taneczno-rytmiczne. Kurs tańca dla dzieci to świetny pomysł na aktywizację ruchową Twojego dziecka.

Taniec dla przedszkolaków wiele stylów tanecznych i wiele radości

Nauka tańca dla dzieci w wieku przedszkolnym może być pierwszym kontaktem z systematyczną formą ruchu. Kurs tańca dla dzieci dostosowany jest do rozwoju psychomotorycznego 4-6 latków i pozwala im dalej rozwinąć umiejętności ruchowe, dlatego nie trzeba się zastanawiać się czy Twoje dziecko jest gotowe na udział zajęciach tanecznych. W trakcie trwania kursu, dziecko poznaje wiele różnych stylów tanecznych dzięki czemu będzie ono w stanie określić, który rodzaj tańca sprawia mu więcej radości. Taniec pozwala dzieciom czerpać radość z ruchu oraz pozwala spożytkować ich energię dzięki odpowiednio przygotowanym choreografiom – a wszystko to dzieje się w rytmie muzyki, która jest lubiana przez dzieci w tym przedziale wiekowym.

Kurs tańca wspiera rozwój dziecka

Zajęcia taneczne dla przedszkolaków nie tylko pozwalają rozwijać dziecku pasję do tańca ale też wspierają jego ogólny rozwój. Taniec korzystnie wpływa na koordynację ruchową dziecka, kształtuje jego sylwetkę, pomaga korygować wady postawy oraz pomaga się dziecku zrelaksować. Ponadto dzieci uczęszczające na zajęcia taneczne charakteryzują się lepszą koncentracją, motywacją oraz pozytywnym nastawieniem, co ma pozytywny wpływ na proces nauki. Kurs tańca dla dzieci rozwija także wyobraźnie i zdolności artystyczne każdego dziecka.

Lekcje tańca pomagają pokonywać maluchom swoje słabości. Dzieci biorące udział w zajęciach tanecznych stają się pewniejsze siebie, uczą się współpracy w grupie, łatwiej nawiązują kontakty z rówieśnikami a także potrafią przełamać nieśmiałość i pokonywać stres dzięki występom tanecznym, które są organizowane przez naszą szkołę tańca.

Taniec dla dzieci w wieku 4-6 lat w szkole tańca Dance Art

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia taneczne w naszej szkole tańca w Zielonej Górze. Zajęcia są prowadzone przez energicznych instruktorów, którzy uwielbiają dzielić się swoją pasją do tańca oraz mających doskonałe podejście do dzieci. Profesjonalne i pedagogiczne podejście naszych trenerów sprawia, że zajęcia upływają w dobrej atmosferze a dziecko wyjdzie z nich zadowolone i uśmiechnięte. Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat trwają 60 minut i kosztują 90 zł miesięcznie.

Przyjdź i sprawdź nas! Nowi uczestnicy mogą przyjść na pierwsze zajęcia próbne całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań! Dzięki temu mogą Państwo nas poznać, zobaczyć nasze studio tańca, ocenić nas jak pracujemy i sprawdzić czy dziecku odpowiada taka forma zajęć.


Zajęcia trwające pełne 60 minut


Muzyka lubiana przez dzieci


Instruktorzy z wykształceniem pedagogicznym


Przystępna cena. Tylko 90 zł miesięcznie!


Doskonała lokalizacja i łatwy dojazd


Prosta i przejrzysta umowa