CheerleaderkiDla dzieci 7-11 lat 7-11 lat – 60 min –90 zł/msc

Cheerleading to bardzo popularny taniec dla dziewczynek, który łączy w sobie uśmiech i pozytywną energię. Choreografie w tym stylu tanecznym zawierają w sobie elementy tańca, akrobatyki oraz gimnastyki artystycznej co sprawia że występy cheerleaderek są bardzo widowiskowe. Cheerleading charakteryzuje się kolorowymi kostiumami wraz z różnymi nieodłącznymi rekwizytami tj. pompony, maczugi itp. Zajęcia taneczne w formie cheerleadingu są polecane zarówno dla dzieci jak i dla młodzieży.

Sekcja cheerleaders to nie tylko „taniec z pomponami”

Sekcja cheerleaders dla dziewczynek w wieku szkolnym to świetna forma organizacji czasu wolnego, która korzystnie wpływa na rozwój każdej dziewczynki. Zajęcia kładą nacisk na pracę zespołową, uczą każde dziecko jak ważne jest działanie w grupie, na czym polega wzajemna pomoc oraz wyrabiają w dzieciach umiejętność wspólnego dążenia do celu. Dziewczynki z grup cheerleaderskich nawiązują z sobą relacje na długie lata i wiedzą że mogą na siebie liczyć.

Jednak zajęcia dla dzieci w formie cheerleadingu to nie tylko poznawanie rówieśników.

Taniec z pomponami dla 7-11 latków w Zielonej Górze

Taniec, akrobatyka i gimnastyka dla dzieci w jednym

Sekcja dziecięca cheerleaderek w szkole tańca Dance Art, to zajęcia taneczne z elementami gimnastyki artystycznej oraz akrobatyki dla dzieci. Tańce dla dzieci w tej formie pozytywnie wpływają na poczucie rytmu, pomagają rozciągnąć ciało, poprawiają sprawność fizyczną oraz wspomagają prawidłową postawę. Przy okazji rozwoju motorycznego poprawia się także siła, gibkość oraz zwinność.

Uczestnicząc w zajęciach tanecznych, dziecko uczy się systematyczności, konsekwentności, cierpliwości i samozaparcia, ponieważ odtworzenie całej choreografii w sposób synchroniczny nie jest łatwym zadaniem. Nabyte cechy korzystnie wpływają na osiągnięcia w szkole oraz w dorosłym życiu. Każda dziewczynka, będąca cheerleaderką uczy się pewności siebie, otwartości, odwagi oraz lepiej radzi sobie ze stresem.

Sekcja „cheerleaders” w szkole tańca Dance Art

Zapraszamy serdecznie wszystkie dziewczynki, które marzą aby zostać cheerleaderkami na zajęcia w naszej szkole tańca w Zielonej Górze. Instruktorzy dostosowują zajęcia do konkretnej grupy dziewczynek biorąc pod uwagę różne etapy rozwoju motorycznego, somatycznego oraz psychicznego. Podczas zajęć korzystamy z profesjonalnych pomponów, co bardziej motywuje dzieci do cięższej pracy. Każde zajęcia są prowadzone w sposób dynamiczny, dzięki czemu Twoje dziecko spożytkuje nadmiar energii. Zajęcia w sekcji cheerleaderek trwają 60 minut i kosztują 90 zł miesięcznie.

Przyjdź i sprawdź nas! Nowi uczestnicy mogą przyjść na pierwsze zajęcia próbne całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań! Dzięki temu mogą Państwo nas poznać, zobaczyć nasze studio tańca, ocenić nas jak pracujemy i sprawdzić czy dziecku odpowiada taka forma zajęć.


Zajęcia trwające pełne 60 minut


Muzyka lubiana przez dzieci


Instruktorzy z wykształceniem pedagogicznym


Przystępna cena. Tylko 90 zł miesięcznie!


Doskonała lokalizacja i łatwy dojazd


Prosta i przejrzysta umowa