Hip HopDla dzieci 7-11 lat 7-11 lat – 60 min –90 zł/msc

Hip Hop jest jednym z najbardziej popularnych stylów tanecznych i bardzo często można go zobaczyć w filmach oraz teledyskach. Styl ten zalicza się do tańców z grupy Street Dance – czyli tańców ulicznych. Hip Hop dla dzieci jest niezwykle różnorodnym tańcem co sprawia, że każde dziecko znajdzie w tym tańcu coś dla siebie i polecany jest dzieciom, które lubią ruch oraz dobrą zabawę przy charakterystycznych beatach muzyki Hip Hop.

Taniec Hip Hop jako forma tańca nowoczesnego dla dzieci

Taniec ten charakteryzuje się dużą swobodą dla tancerza. Dzieci uczestniczące w zajęciach starają się odwzorowywać muzyczny beat poprzez cykliczną prace ciałem, co uczy młodych tancerzy improwizacji i daje im ogromną radość. Hip Hop daje bardzo dużą dowolność każdemu dziecku, nie stanowiąc zamkniętej struktury – czerpiąc przy tym inspiracje z innych stylów tanecznych. Zajęcia taneczne w formie tańca Hip Hop to zajęcia idealne dla dzieci lubiących dobrą zabawę oraz chcących nauczyć się różnorodnych widowiskowych kroków.

Hip Hop - Forma tańca nowoczesnego dla dzieci 7-11 lat w Zielonej Górze

Kurs tańca dla dzieci w rytmie Hip Hop

Charakterystyczną cechą tańca Hip Hop jest praca nóg na ugiętych kolanach razem ze zwartą i elastyczną górną partią ciała. Jest to bardzo energiczny taniec, który angażuje do pracy całe ciało zapewniając dzieciom dużo ruchu i pomagając dobrze spożytkować energię dziecka. Tancerze poprzez wykonywanie coraz trudniejszych kroków tanecznych poprawiają swoją kondycję, sprawność fizyczną, poprawiają postawę swojego ciała a także wzmacniają układ mięśniowo-kostny. Jedna godzina zajęć Hip Hop pomaga spalić prawie 400 kcal!

Przy okazji nauka tańca Hip Hop wyrabia w dzieciach pewność siebie i poczucie własnej wartości, a poprzez przygotowywania do występów na scenie, dzieci uczą się pokonywać stres oraz tremę. Warto też mieć na uwadze że dzieci biorące udział w zajęciach tanecznych potrafią bardziej skupić swoją uwagę, mają lepsze wyniki w nauce oraz są bardziej twórcze. Jednak najważniejsze jest to że dzieci podczas zajęć Hip Hop świetnie się bawią i wychodzą z nich zrelaksowane i uśmiechnięte.

Hip Hop w szkole tańca Dance Art

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci w wieku szkolnym na zajęcia Hip Hop w naszej szkole tańca w Zielonej Górze. Zajęcia prowadzą uśmiechnięci, przebojowi oraz pełni pasji instruktorzy, którzy wiedzą jak przekazać swoją taneczną wiedzę oraz potrafią nawiązać doskonały kontakt z młodymi tancerzami. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze przy odpowiednio dobranej i rytmicznej muzyce. Zajęcia taneczne Hip Hop dla dzieci trwają 60 minut i kosztują 90 zł miesięcznie. Do zobaczenia w Dance Art.

Przyjdź i sprawdź nas! Nowi uczestnicy mogą przyjść na pierwsze zajęcia próbne całkowicie za darmo i bez żadnych zobowiązań! Dzięki temu mogą Państwo nas poznać, zobaczyć nasze studio tańca, ocenić nas jak pracujemy i sprawdzić czy dziecku odpowiada taka forma zajęć.


Zajęcia trwające pełne 60 minut


Muzyka lubiana przez dzieci


Instruktorzy z wykształceniem pedagogicznym


Przystępna cena. Tylko 90 zł miesięcznie!


Doskonała lokalizacja i łatwy dojazd


Prosta i przejrzysta umowa