DancehallMłodzież od 12 latGrupa 14 lat+

Taniec dancehall z roku na rok staje się coraz bardziej popularny. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to taniec energiczny w którym ważna jest pozytywna energia oraz przyjazne nastawienie. Zajęcia dancehall polecane są wszystkim osobom które uwielbiają ruch, dobrą zabawę przy muzyce, cenią sobie oryginalność, są kreatywni a także chcą lepiej wyrazić siebie.

Dlaczego warto tańczyć dancehall?

Dancehall to świetna forma zajęć dla młodzieży, ponieważ wśród młodzieży taniec ten jest najbardziej popularny. Wszystko dzięki energicznym choreografiom układanym do ulubionej przez młodzież muzyki, co sprawia że zajęcia taneczne to świetna zabawa. Zajęcia w formie nauki tańca dla młodzieży pozwalają nawiązać nowe znajomości i często sprawiają że młodzież w szkole tańca czuje się jak w domu. Ale to jeszcze nie wszystko!

Dancehall Zielona Góra - Szkoła Tańca
Dancehall dla młodzieży w Szkole Tańca Dance Art

Inne zalety tańca dancehall

Charakterystyka i dynamika dancehallu sprawia, że jest to świetna alternatywa dla klasycznych ćwiczeń ruchowych. Tancerze podczas każdych zajęć nie tylko doskonalą swój taneczny styl ale też swój wygląd i samopoczucie.

Dancehall pomaga poprawić sylwetkę, szczególnie w obrębie ud, pośladków, brzucha oraz klatki piersiowej, ponieważ właśnie te partie ciała są najbardziej angażowane w tym stylu tanecznym. Energiczne choreografie korzystnie wpływają na kondycję fizyczną, koordynację ruchową a także są świetnym sposobem na pobudzenie i poprawę humoru.

Taniec dancehall sprawia że czujemy się pewniej, jest dobrym sposobem na zwalczenie kompleksów, pomaga pokochać własne ciało a także jest świetnym sposobem na pozbycie się negatywnych emocji.

Dancehall w szkole tańca Dance Art

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tańcem dancehall na zajęcia w naszej szkole tańca w Zielonej Górze. Zajęcia prowadzone są przez charyzmatycznych, pozytywnie nastawionych i energicznych instruktorów, którzy przekażą każdemu ten jamajski „feeling”. Zajęcia dancehall dla młodzieży trwają 60 minut i kosztują 90 zł miesięcznie. Do zobaczenia w Dance Art.


Zajęcia trwające pełne 60 minut


Energiczna muzyka Dancehall


Kompetentni instruktorzy z pasją do tańca


Przystępna cena. Tylko 90 zł miesięcznie!


Doskonała lokalizacja i łatwy dojazd


Prosta i przejrzysta umowa

Dancehall czyli taniec jamajski

Ten styl tańca wywodzi się z Jamajki i jest dla tamtejszych mieszkańców ważnym elementem życia. Dzięki niemu potrafią oni wyrazić swoje emocję, oderwać się od codzienności a także się zrelaksować. Cały taniec odbywa się przy muzyce, której korzenie wywodzą się bezpośrednio z muzyki reggae. Sam taniec jest energiczny a kroki w tańcu dancehall są spontaniczne, dzięki czemu tancerze mają ogromną swobodę ruchu, przez co mogą lepiej wyrażać siebie.